Tłocznia ścieków

Nawet drobne artykuły higieniczne, jak: bandaże, tampony, podpaski, sznurki, czy koszyczki od kostek zapachowych, które są wyrzucane, albo przypadkiem wpadną do domowej toalety, mogą być odpowiedzialne za poważne awarie pomp w urządzeniach wodno-kanalizacyjnych. Mimo 25 lat doświadczenia nie mogliśmy zapobiegać wszystkim awariom, których przyczyną były części stałe, dlatego stworzyliśmy tłocznię ścieków z systemem separacji części stałych.

 

 

Potrafimy wyciągać wnioski z dotychczasowych doświadczeń

Ułatwiony dostęp do otworów rewizyjnych, brak martwych przestrzeni, w których mogłyby zagniwać osady, wykonanie ze stali kwasoodpornej, a także dedykowane sterowanie - to tylko niektóre z parametrów, które decydują o lepszej funkcjonalności tłoczni ścieków Instalcompact.

Otwarcie rozdzielacza i separatora, czyli przygotowanie tłoczni do serwisowania, wymaga pracy tylko jednej osoby i trwa mniej niż 1 minutę. Gwarantujemy ten czas! Dodatkowo zbiornik i separatory wyposażono we wzierniki z hartowanego szkła, które ułatwiają rewizję urządzenie bez konieczności jego demontażu. 

Przejdź do strony: Budowa
Przejdź do strony: Cechy urządzenia
Przejdź do strony: Kompaktowe rozwiązania
Przejdź do strony: Parametry
Przejdź do strony: Sposób działania
Przejdź do strony: Sterowanie emsydia®
Przejdź do strony: System SyDiaNet
Przejdź do strony: Zapytanie ofertowe - Tłoczna ścieków
Przejdź do strony: Dokumenty do pobrania
Do góry