fbpx
Firma Instalcompact

Instalcompact od 30 lat produkuje urządzenia wykorzystywane w systemach wodnych i kanalizacyjnych.

Opracowana w środowisku akademickim, jako efekt pracy zespołu badawczego kierowanego przez dra Zbigniewa Hałupkę, koncepcja zestawu hydroforowego ZH-85 powstała już w 1985 roku. Powstanie w 1989r. firmy Instalcompact jest ściśle związane z tym projektem i jest przyczyną komercyjnego sukcesu zestawów hydroforowych.

Inżynierowie od zawsze stanowią fundament firmy. Dzięki nim powstają o kolejne, nowatorskie i innowacyjne produkty, co zapewnia Instalcompact znaczną przewagę konkurencyjną.

Jesteśmy liderem w dziedzinie produkcji zestawów hydroforowych i pompowni przeciwpożarowych, a naszym celem jest również osiągnięcie wysokiej pozycji w pozostałych obszarach działalności.

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji nie tylko zestawów hydroforowych, ale również: pompowni wody, pompowni technologicznych, pompowni ścieków, tłoczni ścieków oraz technologiach uzdatniania wody: zarówno do zastosowań komunalnych, jak i przemysłowych. Produkujemy również urządzenia przeciwpożarowe: pompownie przeciwpożarowe, instalacje tryskaczowe i pianowe systemy gaśnicze. Wchodzimy również na rynek technologii biogazowych, na którym mamy już pierwsze udane realizacje. Rozwój jest podstawą naszej działalności – stale poszukujemy rozwiązań, które sprawią, że nasze produkty będą bardziej wydajne, łatwiejsze w obsłudze i eksploatacji i przede wszystkim – trwałe.

Staramy się, żeby urządzenia, które produkujemy odznaczały się wysoką jakością, a Klienci byli zadowoleni ze współpracy. Dlatego zajmujemy się doradztwem technicznym, doborem urządzeń i ich projektowaniem, montażem i serwisem.

Nasi Pracownicy to najlepsi fachowcy i Inżynierowie – mają ogromne doświadczenie i wiedzę o branży, projektowaniu i produkcji. Nasi Pracownicy wspólnie dbają o to, by urządzenia Instalcompact cechowały wysoka jakość wykonania i innowacyjne rozwiązania technologiczne – biorą za nie pełną odpowiedzialność. Dzięki temu urządzenia są funkcjonalne i intuicyjne w obsłudze.

Do góry